[28] [29] [30] [31] [32]
kavel: 30 verkocht € 110.00

[Pop-up] Vojtech Kubasta, 1958-1975

Praag, Artia. Sprookjesboeken met pop-ups uit de jaren 50, 60 en 70. O.a. Assepoester, 1959 + Roodkapje, 1961 + Hans und Gretel, 1970 + Sneeuwwitje, 1958/ 1961/ 1967/ 1970 + Drie kleine biggetjes, 1971. Mist een onderdeel. Exemplaren in het Tsjechisch, Frans, Engels, Spaans, Italiaans en Russisch.
Enkele doubletten. Karton, 21 x 26 cm. Alle met gebruikssporen, sommige met kleine restauraties, verder goed. (totaal 18)