[34] [35] [36] [37] [38]
kavel: 36 verkocht € 175.00

Lot van 6: 19e-eeuwse kinderboeken met verhalen; deels met plaatjes

(1) Welsmakende en onschadelijke lettervruchtjes, inhoudende: aangename verhalen en nuttige onderwerpen (...) aan de leerzame en leesgierige jeugd van Nederland aangeboden. Amsterdam, H. Gartman, [1818]. 6 handgekleurde kopergravures. (2) Maurits van Dallenstein. P. Joling Oz. Delft, A. van Alphen, [1837]. Titel met groot vignet, gelithografeerd door Desguerrois naar J. Steyn en 3 kopergravures over de volle pagina. (3) Nieuwe leerryke verhaalen. W.G. Reddingius. Dordrecht, A. Blussé en Zoon, [1815]. Titel met geïll. vignet + 3 kopergravures over de volle pagina. (4) Altijd gelukkig! of de geschiedenis van Feliks en zijne zuster Serena. G. Engelberts Gerrits. Amsterdam, Schalekamp, Van De Grampel en Hanssen, 1824. Titel met groot vignet door Hoogkamer naar Oosterhuis + 2 gravures; opdracht aan prijswinnares (gesigneerd in hs.) mee ingebonden. (5-6) 2 kleine gebrocheerde verhaaltjes met papieren omslag, waarvan een met gedeeltelijk gekleurde plaatjes. Alle met gebruikssporen in kl. 8vo en 12mo in redelijke tot goede staat.
(totaal 6)