[37] [38] [39] [40] [41]
kavel: 39 verkocht € 80.00

Lot van 6: 19e-eeuwse jeugdboeken en didactische werkjes

(1) Buffon voor de Jeugd. Natuurlijke geschiedenis der viervoetige dieren (vertaald door) Dr. J.A. Stamkart. Amsterdam, Hendrik Vleck, 1862. Groen-linnen band, titel op rug en naam auteur op voorplat, titelblad met vignetje, platten blindgestempeld, 8 handgekleurde gravures over de volle pagina. (2) Museum voor de Nederlandsche Jeugd (...). C. van der Vijver. Amsterdam, J.C. van Kesteren, perkament, 4 handgekleurde kopergravures over de volle pagina. (3) Beschrijving van de stad Haarlem voor jonge lieden. Cornelis de Koning L.d.z. Leiden, D. du Mortier en Zoon, 1809. XVI,243 pp. (4) Levensschetsen van Vaderlandsche mannen en vrouwen, uit de zuidelijke Provinciën. [H. v.d. Heuvel]. Maatschappij tot nut van 't algemeen. Leiden, Deventer en Groningen, D. du Mortier, J. de Lange en J. Oomkens, 1828, samengebonden met Levensschetsen van personen (...). Idem, 1838. IV,113,(2) en IV,130,(1) pp. (5) Wenken voor Opvoeding, in trekken uit de huwlijksgeschiedenissen van Willem ter Velden en de timmerman Goedhart en hunne huisvrouwen. Mij. tot nut van 't algemeen. Amsterdam, 1837. (6) Handleiding tot de schrijfkunst naar vaste regelen (...) Mij. tot nut van 't algemeen. Leiden, Deventer en Groningen, D. du Mortier, J. de Lange en J. Oomkens. Alle compleet, meerdere met handgekleurde plaatjes en alle met gebruikssporen.
(totaal 6)