[50] [51] [52] [53] [54]
kavel: 52 € 80 - € 150

Scrapalbums

2 scrapalbums met resp. Album 1 met 40 beplakte pagina's, Engeland eind 19e eeuw; Album 2 folio album met 36 beplakte pagina's, eind 19e eeuw + Liebe Erinnerungen. Album met voorgedrukte lithografische zijversiering en enkele tientallen handtekeningen als in een liber amicorum. 2e helft 19e eeuw - en album 1881 met 22 betekende bladen, van potloodschets tot uitgewerkt aquarel. Waarvan enkele met (onleesbare) signatuur.
(totaal 4)