[60] [61] [62] [63] [65]
kavel: 62 € 70 - € 140

Vier Duitstalige titels in 3 banden: (1) Reineke de Vos mit dem Koker.

Wultu vvetten der Werlde staat: so lis dit Boekm dat is gud rhat. Wolfenbüttel, Frytag, 1711, (18),380 p., modern halflinnen, klein 4to.
Het frontispice ontbreekt. Leuke Nederduitse Reintje de Vos-uitgave naar de incunabeltekst uit 1498, samen met de "Koker" (vanaf p. 301) door Hermann Bote (ca. 1460–1520), een verzameling spreekwoorden en spreuken die hier voor het eerst in druk werd uitgegeven. (2-3) Volksschriften Nro. 1. Die Hochst wunderbare, erschreckliche und lehrreiche Geschichte eines hamburger-Knabe, welcher unter das meer versank, und auf eine einsame Insel verschlagen wurde, allwo er mit dem Menschenfressern zu kämpfen hätte. Zurich, Drell, Füssli und Compagnie, z.d. (1836), 216 p., contemporain karton, vergulde rug met marokijnen titelschildje, klein 8vo. Minimale wormgaatjes; ex libris op binnenzijde voorplat, band wat sleets. Zeldzame Robinsonade. Gebonden met: Wahrhaftige Geschichten aus dem grausamen Kriege, der auf einen blutigen Kometen folgete (...). Volksschriften Nr. II. Ibid, idem, z.d. (ca. 1836), (2), 70 p. En met nog 1 andere. (totaal 4 in 3)