[200] [201] [202] [203]
kavel: 201 € 75 - € 125

Frederik van Eeden - De Kleine Johannes

Frederik van Eeden. Met IX lithografiën en versieringen door Edzard Koning. 's-Gravenhage, Mouton & Co, ca. 1898. 190 (6) p. Luxe editie in halfperkamenten kunstband met vergulde titel en florale versiering, groen linnen.
Klein vlekje witte verf in bovenmarge op enkele pagina's, paraaf op titelp., schutbladen gebruind. Verder net exemplaar.