[203] [204] [205] [206] [207]
kavel: 205 verkocht € 160.00

[Willem Hussem. Met opdrachten] 10 items: (1) W. Hussem. Lessen in luchtdruk.

Zaandijk, Heijnis, 1965, uitgegeven in 100 exemplaren, 29,(2) p., oorspronkelijk gezeefdrukt draadgebonden omslag (omslag deels vergeeld/ vlekkig).
Met gesigneerde opdracht "Voor Willem Beeren vriendschappelijk", gedateerd 27.4.'65; (2) Idem. Acht gedichten. Zonder plaats, uitgever en jaar (1962), 13 p., oorspronkelijk omslag (omslag verbleekt op de rug/ langs de randen). Met gesigneerde opdracht "Voor Willem Beeren" gedateerd 23.5.'62. En met nog 8 soortgelijke door dezelfde, deels met illustraties van de dichter/kunstenaar en inclusief 5 titels met gesigneerde opdracht aan Willem Beeren. (totaal 10)