[204] [205] [206] [207] [208]
kavel: 206 verkocht € 100.00

Der Literarische Flohzirkus

Leo Koszella. Hesperos Verlag, Grünwald, München, 1922. 396 (3) pp. Nummer 345/500, gesigneerd met 11 (erotische) etsen.
Voorzijde (en hier en daar binnenin) roestvlekjes, verder net ex.