[205] [206] [207] [208] [209]
kavel: 207 € 100 - € 200

16 diverse (bibliofiele) uitgaven: (1) Jozef Eijcjkmans. Verzen 1951.

Uitgegeven in eigen beheer, gestencild, (48) p., oorspronkelijk gestencild omslag.
Omslag deels vergeeld en met kreukjes. Zeer zeldzaam, geen exemplaren in PiCarta; (2) Waar was het schilderij voordat het geschilderd werd? Letterdruk gedicht van Cees Nooteboom tegenover zeefdruk door Arty Grimm, uitgegeven in 150 genummerde en door de schrijver en kunstenaar gesigneerde exemplaren, 2 éénzijdig bedrukte bladen, oorspronkelijk omslag, folio. "Deze zeefdruk van Arty Grimm met gedicht van Cees Nooteboom werd aangeboden aan de genodigden bij de officiële presentatie "Tekens tegen het wit", door Alan Britten (...) op 6 november 1985" (achteromslag) (omslag iets smoezelig); (3) H.C. ten Berge. Rivierlandschap met blauwe fles. Tekeningen Johan de Haas. Baarn, Atalanta Pers, 1992, gedrukt in 50 genummerde exemplaren (één van 40 exemplaren, genummerd 17), gesigneerd door de schrijver en de kunstenaar, zonder paginering, oorspronkelijk omslag, 4to. Met los ingelegde prospectus en handgeschreven bedankkaartje aan "Wim" [Beeren] door Johan de Haas; (4) Scherven in wijn. Cor Stutvoet. Den Haag, Orion, z.d. (1948), 15 p., oorspronkelijk geniet omslag (omslag deels vergeeld/ met kleine vlekjes). Met GESIGNEERDE OPDRACHT in pen op de titelpagina: "Voor Willem [Beeren] Cor Stutvoet". Met citaat van Stutvoet in pen [door Wim Beeren?] op binnenzijde vooromslag: "Wanneer ik verzen schrijf dan denk ik niet, ik zie dan alleen nog maar kleuren. Stutvoet in de Posthoorn". En met nog 12 diverse andere, deels met opdrachten aan Dorine Mignot of Wim Beeren, o.a. door Antonin Artaud, Paul van Ostaijen, Kees Fens (1 van 125 genummerde en gesigneerde exemplaren), Stutvoet, Roland Penrose, Guillevic (met opdracht in pen) en Yoko Ono (Grapefruit). (totaal 16)