[206] [207] [208] [209] [210]
kavel: 208 verkocht € 100.00

Paul Verlaine + Claudine

Oeuvres Completes de Paul Verlaine Illustrees par Berthold Mahn. 8 delen. Parijs, Librairie de France, 1931. 199; 263; 331; 286; 318; 286; 357; 349 pp. 8vo, halfleer. Enkele banden iets sleets, verder goed + Willy et Colette Willy, Grau Sala, Claudine a l'ecole, Claudine a Paris, Claudine en menage, Claudine s'en va. 4 delen. Parijs, La Bonne Compagnie, 1947. 235, 186, 193, 173 pp. Met 40 platen naar aquarellen van Grau Sala, waarvan 4 frontispices. 8vo, groen halfleer, vergulde titel op rug. Hoeken licht sleets, verder goed.
(totaal 12)