veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 150-156 Papieren speelgoed en theaters
[150] [151] [152] [153]
kavel: 151 verkocht € 260.00

Reclamespelen

Leven-puzzle 1926. De vijf zintuigen. Samenstelling Jos vas Dias. 28 x 22 cm. Met diverse reclames als Gebr. Prins Opticien, Amsterdam/Bussum en Sickesz + De Sleutel van het geheim der sterren. Leven-puzzle 1931 + Ganzenspel Biscuitfabriek 'Victoria", Dordrecht, ca. 1935 + Geschiedenis spel door negentien eeuwen heen. Ned. Biscuitsfabriek, lith. gebr. Braakensiek. Verstevigd op randen aan achterzijde + Bijdijsiroop-spel. De lotgevallen van Meneer Vincent. Rotterdamsche lithografie en Handelsdrukkerij, ca. 1910 + Helder's Noordpoolspel (scheur l.o. hersteld) + Tramway-spel. Uitg. Ellerman, Harms & Co, Amsterdam, ca. 1890. Aan achterzijde aan randen verstevigd + De Jong's Cacaospel - en 2 andere. Met gebruiks- en restauratie-sporen, maar alle compleet.
(totaal 10)