veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 250-265 Manuscripten
[250] [251] [252]
kavel: 250 verkocht € 110.00

Liber amicorum + bidprentjes

Liber amicorum. Losbladig, 20 bladen met tekstbijdragen, 1 blad met illustratie, 15 onbeschreven bladen. Tekstbijdragen veelal versierd, een met haarlok. Duitsland, bijdragen gedateerd 1840-1855. In versierd oblong doosje (7 x 12,5 cm) in schuifdoos + bidprentje 'Der Freundschaft heilig', opengewerkt papier op zijde, begin 19e eeuw + bidprentje, kopergravure, 18e eeuw + bidprentje op perkament. Bidprentjes alle in passe-partout.
(totaal 4)