veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 350-360 Oude boeken voor 1600
[350] [351] [352]
kavel: 350 verkocht € 150.00

Rerum Gestarum a Brabantiae Ducibus Historia

conscripta per Adrianum Balandem, (Adriaen van Baerland) (...) Catalogus insignium oppidorum Germaniae inferioris. Antverpiae, Ioannes Gravius, 1551. (8), 109 pp. 8vo, in 17e-eeuwse leren band met vergulde rugversiering. Houtgravure op titelblad.
Ex libris Domus A.D. St Gerardi, C.SS.R., Essen, stempel op schutblad en versozijde titelpagina.