[650] [651] [652] [653] [654]
kavel: 652 verkocht € 160.00

18e-eeuwse beursbeugel

Zilveren beursbeugel met bijhorende tashaak. De beugel met decoratie van 4 figuren. De haak met klassieke ornamentiek. Beurs met Amsterdams stadskeur en jaarletter H (= 1792) en Meesterkeur WT (= Willem Hendrik Tenkink). De haak met Amsterdams stadskeur en jaarletter E (=1789) en onleesbaar keur.