[651] [652] [653] [654] [655]
kavel: 653 verkocht € 140.00

19e-eeuwse beursbeugel

Zilveren beursbeugel met tashaak. Hollands gekeurd met pseudo 18e-eeuwse keuren en jaarletter 1898. 19e-eeuwse kopie van een Orangisten-beurs met afbeelding van figuren in cartouche en de haak met afbeelding van Willem van Oranje. Met zwarte velours tas met monogram.