[654] [655] [656] [657] [658]
kavel: 656 € 400 - € 700

Martin van Waning (1889-1972)

Gezicht op molen de Gooier gezien vanaf de Cruquiuskade. Olieverf op board. Linksonder voluit gesigneerd. 50 x 40 cm.