[653] [654] [655] [656] [657]
kavel: 655 verkocht € 110.00

Daniël Willinks Amsterdamsche Buitensingel

Nevens de omleggende dorpen, opgeheldert door aanteekeningen over veele voornaame geschiedenissen: met afbeeldingen eeniger oude en tegenwoordige Stads Poorten, Wachttoorens, Kloosters, Dorpen enz. Tweede druk. Amsterdam, Arendt van Huyssteen, 1738. (30),304,(28) pp. Leer, geribde en vergulde rug met titelschildje, geïll. frontispice door J. Goeree, titel met vignet, met een gravure in de tekst en 16 (deels uitslaande) kopergravures, 8vo. Rug sleets, hoeken gestoten, een uitslaande gravure met plakbandreparatie op keerzijde. Net exemplaar. Met: Aemstel's oudheid of gedenkwaardigheden van Amsterdam. Deel 1-6 (van 7). Amsterdam, Scheltema, 1855-1872. In uniform halfleer, geribde en vergulde rug met handgeschreven papieren titelschildje, groot 8vo. Rugeinden sleets.
(totaal 7)