[655] [656] [657] [658] [659]
kavel: 657 € 70 - € 120

[Feminisme] Mina Krüseman

Meester kritiek. Geen roman of novelle maar een satire. Uitsluitend voor Amsterdam geschreven; en, zonder zyne voorkennis, opgedragen aan haren vyand Ds. H. de Veer, Redakteur der Kleine Courant "Het Nieuws van den Dag" door Stella Oristorio di Frama. (Mina Krüseman). Tweede druk, in eigen beheer uitgegeven, Gebr. Abrahams, 1874. Gesign. door auteur. 77 (3) pp. In halflinnen met vergulde rugtitel.