[679] [680] [681] [682] [683]
kavel: 681 verkocht € 800.00

Atlas van de Gemeente Amsterdam

Bevattende de grondteekening van alle gebouwen met de tegenwoordige nommering, en onderscheiding van gemeente-eigendommen, publieke en bijzondere gebouwen, woon- en pakhuizen. In 101 kaarten. Amsterdam, J.C. Loman Jr., 1876. Oblong, portfolio (50 x 60 cm.), halfleer, gekartonneerde platten, titel in rood kader op voorplat, titelblad, Bladwijzer en aanduiding der teekens (= 1), de plattegrond van Amsterdam met aanduiding der buurten (= 2) en 99 zeer gedetailleerde kaarten van alle Amsterdamse buurten (= 3 t/m 101) in kleurenlitho door J. Smulders en Co., Den Haag.
Platen los ingelegd in band. Band zelf met gebruikssporen. Rug ontbreekt evenals de bindlinten, platen een enkele met kleine scheurtjes in de marge, verder goed exemplaar van dit schaarse werk.