[695] [696] [697]
kavel: 697 verkocht € 190.00

Ontwerp 'Steunt Artis' Hongerwinter (?)

Gouache op papier met beer voor leeg bord en tekst 'Oh, ik heb zo'n honger' Steunt Artis!' Niet gesigneerd of gedateerd. 65 x 47 cm.
*Artis had het tijdens de Hongerwinter zwaar te verduren. De dieren leden honger en liepen gevaar zelf geconsumeerd te worden (er verdween een varken in 1945). Hoewel het ontwerp niet is gedateerd vermoeden we dat het afkomstig is uit die Hongerwinter.