veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 750-793 Topografie Europa
[750] [751] [752]
kavel: 750 € 50 - € 80

Collection de Douze Vues de Waterloo

Bruxelles, chez Gerard, z.j. (ca. 1845). Koordgebonden, oblong 4to. Met 12 lithografische gezichten en uitslaande kaart Plan of the Battle of Waterloo (ca. 40 x 40 cm, gedateerd 1845) met handgekleurde legereenheden.
Vooromslag los en besch., achteromslag ontbreekt; kaart los en met enkele kleine scheurtjes, verder goed.