[807] [808] [809] [810] [811]
kavel: 809 verkocht € 200.00

[IJsland] 3 titels: (1) Iceland: its scenes and sagas. By Sabine Baring-Gould.

Londen, Smith, Elder and Co., 1863, XLVIII,447,(1) p., met groot uitslaande, gelithografeerde kaart, 4 kleurenlithografische platen (één gebruikt als frontispice) en 12 houtgegraveerde platen, 19 houtgegraveerde illustraties in de tekst, modern halfleer in oude stijl, alle sneden verguld, 4to.
De beschermende vliesjes voor de gekleurde platen zijn gebruind, de platen zelf zijn daardoor nauwelijks aangetast. Goed exemplaar met oude eigenaarsnaam "James Binnie 1868" op de titelpagina; (2) Icelandic Pictures. Drawn with pen and pencil by Frederick W.W. Howell. Londen, The Religious Tract Society, 1893, 176 p., met kaart en vele illustraties, oorspronkelijk geïllustreerd en verguld linnen, alle sneden verguld, 4to; (3) By Fell and fjord, or Scenes and studies in Iceland. By E.J. Oswald. Edinburgh/ Londen, W. Blackwood and Sons, 1883, VIII,281,2 p., met uitslaande kaart en illustraties in de tekst, oorspronkelijk gedecoreerd linnen (kleine defecten). (totaal 3)