[800] [801] [802]
kavel: 800 verkocht € 150.00

[Afrika] J. Büttikofer, Reisebilder aus Liberia

Resultate geographischer, naturwissenschaftlicher und ethnographischer untersuchungen während der Jahre 1879-1882 und 1886-1887. 2 delen. Leiden, E.J. Brill, 1890. XV,440; VIII,510 pp., met 2 frontispices, 22 fotografische platen, 8 kleurenlithografische platen, 136 illustraties in de tekst en 5 kaarten (w.v. 1 uitslaand en gekleurd aan het eind). In oorspronkelijk goudgeletterd en geïllustreerd linnen, groot 8vo.
Voorplatten iets vlekkig, ruggen verkleurd en met bibliotheeketiket/ -markering, beide delen met ex libris J.C.C.C. Campagne op binnenzijde voorplat. Goede exemplaren. Henzi I, 435. (totaal 2)