[822] [823] [824] [825] [826]
kavel: 824 verkocht € 650.00

[Brazilië] J.B. von Spix & C.Fr.Ph. von Martius, Reise in Brasilien

auf Befehl Sr. Majestät Maximilian Joseph I, Königs von Baiern in den Jahren 1817 bis 1820 gemacht und beschrieben. De tekstdelen; zonder het zeer zeldzame atlasdeel. München, M. Lindauer/ I.J. Lentner/ Friedr. Fleischer, 1823-1831. 3 delen, (6),XIV,(2),412 pp.; XVIII,(1),416-884,(2) pp.; LVI,(1),888-1388,40 pp., uniform bijna contemporain half kalfsleer met gemarmerde platten, verguld rug met titel- en deelschildjes in groen en rood, groot 4to.
Wat geschaafd langs randen van platten en rugeinden, deel 2 bovenkant rug iets gespleten langs scharnieren en p. 640-658 met waterschade in blanke benedenmarge, p. 659-751 met vage watervlek r.o., deel 3 wat roestvlekkig aan begin en eind. Borba de Moraes, Bibliographia Brasiliana, vol. II p. 829. Henze vol. III, 386f.