2501-2571 Efemera & ansichtkaarten

[2501 - 2510] [2511 - 2520] [2521 - 2531] [2532 - 2543] [2544 - 2553] [2554 - 2563] [2564 - 2571]
kavel: 2521
[Ansichtkaarten] Fotokaarten Groningen
-Lot met 15 fotokaarten van de stad Groningen. (1) Grote Bergstraat met winkel van Guikema. (2) Nagebouwde stadspoort Steentilstraat. (3) Vismarkt met Der Aa-kerk en Korenbeurs. (4) Afgebrande universiteit. (5) Korreweg. (6) Martinitoren. (7) Panorama Nassauplein en -laan. (8) Noorderstationstraat. (9) Oranjesingel. (10) De Savornin Lohmanlaan. (11) Ingang gasthuis Kromme Elleboog. (12) Koninginnelaan. (13) Moddermanlaan. (14) De Savornin Lohmanlaan. (15) Verlichte brug in het Stadspark. (16) Op het bordes van het stadhuis.-

verkocht € 160.00
kavel: 2522
[Ansichtkaarten] Fotokaarten Nederland
-Lot van 25 fotografische ansichtkaarten. (1) Groningen feestterrein. (2) Groet uit Garderen. (3) Pand onbekend. (4) IJsplezier. (5) Familie poserend bij hun auto. (6) Koninklijk bezoek in koets. (7) Bouwplaats met 5 bouwkranen in werking. (8) Luchtballon Agfa Foto. Hierbij 17 andere fotografische kaarten.-

verkocht € 80.00
kavel: 2523
Franstalige reisinformatie en -tickets
-20 offertes en schriftelijke afspraken omtrent goederenvervoer (1810-1860), 15 vervoerbewijzen omgeving Bordeaux (rond 1925), 10 Franstalige flyers met daarop aangeboden reizen met tarieven (ca. 1920) en 1 vergunning om vervoersdiensten aan te bieden op de haven van Bordeaux (1894).-
€ 80 - € 150
kavel: 2525
[Ansichtkaarten] Provincie Friesland
-Album met 102 vroege ansichtkaarten m.b.t. plaatsen en dorpen in de provincie Friesland, w.o. Burum, Sneek, IJlst, Arum, Driesum, Murmerwoude etc.-

verkocht € 210.00
kavel: 2526
[Memento mori] Een Zedenbrief met Afbeeldingen
-Om cito te bezorgen. De doofstomme Uitgever Franç R. Laurens, Rotterdam, 1864. Lithografie J.P. Berghaus, Leiden. Uitvouwbare dubbelzijdig bedrukte litho met man- en vrouwfiguur waarbij door versozijde naar binnen te vouwen deze met beenderen op het kerkhof staan, voorzien van waarschuwende bijbelteksten. 26 x 24 cm. -

verkocht € 360.00
kavel: 2527
[Toerisme] This week in Tokyo
-5 nrs. tussen 1958-1959. Getz Bros. & Co. 4 met uitslaande kaart + Zermatt. Zwitserland. Brig-Visp-Zermatt-Bahn, 1936 + Goedkoope retours naar: Londen. En de voorn. stations in Engeland & Schotland via Vlissingen-Harwich. Stoomvaartmaatschappij Zeeland, 1935 + Blodigs Alpenkalender. 11 kalenders uit 1927-1928, 1931, 1933-1935, 1937, 1939-1941 en 1950. München, Paul Müller, 1926-1948. Enkele met ontbrekende voorzijde - en ca. 135 andere brochures, kaarten en gidsen.-

verkocht € 60.00
kavel: 2528
[Ansichtkaarten] Limburg
-Album met 71 ansichtkaarten m.b.t. de provincie Limburg, w.o. Rumpen, Roosteren, Beek, Valkenburg, Maastricht etc. In oud schrift.-

verkocht € 140.00
kavel: 2529
[Ansichtkaarten] Friesland
-Verzameling van 102 ansichtkaarten m.b.t. de provincie Friesland, w.o. Idschenhuizen, Franeker, Wolvega, Gorredijk, Galamadammen etc. In luxe album.-

verkocht € 110.00
kavel: 2530
[Ansichtkaarten] Noord-Holland
-Album met 160 ansichtkaarten m.b.t. de provincie Noord-Holland, w.o. Enkhuizen, Maartensdijk, Bergen, Medemblik, Edam, Alkmaar, Velsen etc.-

verkocht € 140.00
kavel: 2531
[Ansichtkaarten] Zuid-Holland
-Album met 114 vroege kaarten m.b.t. de provincie Zuid-Holland, w.o. Leiden, Rotterdam, Gouda, Warmond, Alphen, etc.-

verkocht € 120.00