2501-2571 Efemera & ansichtkaarten

[2501 - 2510] [2511 - 2520] [2521 - 2531] [2532 - 2543] [2544 - 2553] [2554 - 2563] [2564 - 2571]
kavel: 2544
Pop-up gelukswenskaarten ca. 1900
-Lot van 12 pop-up wenskaarten in diverse formaten, ca. 1900. Kaarten openslaand waardoor een 3D-effect ontstaat. Vrijwel alle in perfecte staat.-

verkocht € 110.00
kavel: 2545
Munten
-Album met 19 pagina's munten en briefjes uit diverse landen, o.a. guldenbriefje 1943.-

verkocht € 60.00
kavel: 2546
Verzameling Nederlandse munten
-Collectie met 3 gouden tientjes (1877, 1925 en 1933), 24 zilveren rijksdaalders (tussen 1850 en 1966), 25 zilveren guldens (tussen 1922 en 1967), 6 halve guldens tussen 1922 en 1930, 58x 25 cent-muntjes waaronder 16 ouder dan 1948, 66x 10 cent-munten waaronder 28 munten ouder dan 1948, 44x 5 cent-munten waarvan 11 ouder dan 1948 en 70 1 cent-munten waarvan 32 tussen 1880 en 1943, 8x 2,5 cent-munten, 26 halve cent-munten - en enkele andere.-

verkocht € 1100.00
kavel: 2547
Van Houten Cacao
-Lot met 30 reclamekaarten van Van Houten's Cacao & Chocolade, meest 1890-1910. Hieronder die-cut "Wat wil die Jongen?", briefkaarten-kleurboekje en enkele sprookjesboek-uitgaven.-

verkocht € 100.00
kavel: 2548
Lucifermerken
-6 albums en een doosje met meer dan 1500 lucifermerkjes uit de 20ste eeuw, grotendeels in serie ingestoken. -

verkocht € 90.00
kavel: 2549
[Ansichtkaarten] Koninklijk Huis
-Lot van ca. 700 ansichtkaarten m.b.t. het Koninklijk Huis, waarvan de meeste in albums (waarvan 1 in slechte staat) gestoken. Meest voor 1930, een groot deel m.b.t. de geboorte van prinses Juliana in 1909.-

verkocht € 130.00
kavel: 2550
[Sluitzegels] Album met 283 ingestoken zegels
-Grotendeels Nederlands, alle vooroorlogs. Geen dubbele zegels.-

verkocht € 80.00
kavel: 2551
[Brillen/ optica] Lot met nota's, bestellijsten, correspondentie, afschriften, etc.
-gerelateerd aan de productie en levering van brillen, jaren 30. Deels m.b.t. Léon Nicole fabrique de lunetterie en tous genres, Morez du Jura, Frankrijk; daarnaast tevens Zwitserland (Lausanne en Genève). Op papier met briefhoofden van o.a. Union des Voyageurs de Commerce de la Suisse Romande, Banque Populaire Suisse Genève, Robert Drechsel Villeret. Incl. archiefdoos met correspondentie met o.a. Zweden, Griekenland, Brazilië en Turkije.-
€ 70 - € 120
kavel: 2552
[Brillen/ optica] Nota's, bestellijsten, correspondentie etc.
-Ringbandmap met nota's, bestellijsten, afschriften etc. m.b.t. de N.V. Genius, opticien, Amstel 210, Amsterdam, jaren 20-50. Documenten op briefpapier met letterhoofden van o.a. E.N.O.T., American Optical Company, W. Smythe & Co, Centraal Distributiebureau van Optische Artikelen, Société Lobex en l'Optique Commerciale + enkele documenten m.b.t. de Stichting "Nederlandsche Vakopleiding voor Opticiëns" + enkele reclame-linialen voor opticiensgebruik + reclamemateriaal zoals brochures voor Rodenstock, Metzler + enveloppen en ongebruikt briefpapier voor J.H. Smit Duyzentkunst & Zn, Hilversum + lege nota's voor Algemeen Ziekenfonds "Gooi- en Eemland" + uitnodiging voor Optica 77, etc.-
€ 70 - € 120
kavel: 2553
[Brillen/ optica] Nota's, bestellijsten, correspondentie, afschriften, etc.
-gerelateerd aan de productie en levering van brillen, België, jaren 50, m.b.t. opticien André Dewever in De Panne. Incl. briefpapier met letterhoofden van o.a. César & Co, Union Optique Joseph Seiler, A. Rozin, The Ball-Pen Trust Co., F.J.M. Draeck en Henkart, Van Velsen & Laoureux.-
€ 70 - € 120