2501-2571 Efemera & ansichtkaarten

[2501 - 2510] [2511 - 2520] [2521 - 2531] [2532 - 2543] [2544 - 2553] [2554 - 2563] [2564 - 2571]
kavel: 2564
[Sigarettenplaatjes] John Player & Sons + W.D. & H.O. Wills
-Groot lot albums en plaatjes met o.a. An Album of Motor Cars, 1936. Compleet + The Kings and Queens of England 1066-1935 + The Coronation of H.M. King George VI and H.M. Queen Elizabeth 1937 + W.D. & H.O. Wills. "Safety First", 1928. (2x) Radio Celebrities. Vrouwen, 1934 (2x) + [idem], Mannen + Association Footballers 1935-36 + diverse albums - en enkele honderden losse plaatjes.-

verkocht € 70.00
kavel: 2566
[Ansichtkaarten. Taxidermie] Opgezette dieren
-Lot van ca. 130 ansichtkaarten met afbeeldingen van opgezette dieren e.d., w.o. een tentoongestelde walvis, een frivole dame op een ijsbeertapijt, een kast met opgezette eenden en een meisje naast een jonge olifant. Meest gelopen, midden 20e eeuw. Ook enkele foto's/ cartes de visite.-

verkocht € 110.00
kavel: 2567
[Ansichtkaarten. Art nouveau] Alphons Mucha (1860-1939)
-Serie van 6 ongelopen ansichtkaarten met art nouveau-illustratie door Mucha.-

verkocht € 280.00
kavel: 2568
[Ansichtkaarten] Divers
-Ca. 170 kaarten afkomstig uit een familie-archief, meest topografische onderwerpen, o.a. 3 fotokaarten van het uitgebrande Paleis van Volksvlijt en een panoramakaart van Groningen. -

verkocht € 80.00
kavel: 2569
[Chocolade] Reclamekaarten/ chromolitho's
-Lot met 62 reclamechromo's van chocolademerken, ca. 1900. Inhoud: Bensdorp Cacao en Chocolade, Amsterdam 13x, Grootes 12x, Blooker 7x - en 30 andere van o.a. Korff, Francken, Karstel, Rademaker en Boon. Vrijwel alle in uitstekende staat.-

verkocht € 200.00
kavel: 2570
[Reclamekaarten/ chromolitho's. Cacao] Erve de Jong, A. Driessen, Van Houten en Betke
-Lot met De Jong's Cacao. No. 1 Over de samenstelling der Kleuren; driehoekvorm met zeilboot; 9 chromo's Vogelwereld - en 18 andere chromo's van De Jong's Cacao + Cacao/ Cocoa A. Driessen, 19 chromo's + Van Houten's Cacao 14x, waaronder Calendrier 1888 en Van Houten's Pocket Atlas Containing Twenty Loose Maps - en 5 chromo's Betke's Hollandsche Cacaofabriek, Haarlemmer Houttuinen 89, Amsterdam. Vrijwel alle in uitstekende staat.-

verkocht € 230.00
kavel: 2571
[Reclamekaarten/ chromolitho's. Cacao] Van Houten, Bensdorp, Hollandsche Cacaofabriek etc.
-Van Houten Cacao. 53 chromolitho's met o.a. man en vrouw in die-cut met openslaande jas met reclame van Van Houten, 2 reliëfkaarten en reclameboekje 'Un village Sauvé', ca. 1900 + 29x Bensdorp + boekje Round the World with Bensdorp no. 11 + Hollandsche Cacaofabriek 6x + Blooker. 3 fotostandaard-plaatjes Amsterdam - en 4 andere.-

verkocht € 220.00