[901] [902] [903] [904] [905]
kavel: 903 € 100 - € 200

[Rijnland en Amstelland. Blaeu] Rhenolandiae et Amstellandiae exactissima Tabula

Guilj. Blaeuw. Amsterdam, [ca. 1640]. Oudgekleurd. Mahoniehouten lijst. Lijst 50 x 59 cm. Kaartbeeld 40 x 49 cm. Cartouche met titel en wapen l.b., gesigneerd in de plaat l.o. Legenda r.o. De kleuring verbleekt, extra middenvouwen, scheurtje middenvouw boven en onder gerepareerd. Samengevoegd met: Nieuwe kaart van het Zuyd Oostelykste deel van Holland, behelzende de landen van Heusden, Altena, de Alblasserwaard, Krimpenerwaard, de Vyf Heeren Landen. Amsterdam, Isaak Tirion, 1749. Oudgekleurd. Ingelijst met passe-partout achter glas. Lijst 54 x 58 cm. Kaartbeeld 33 x 37 cm. Titel met schaalstokken r.b. Zeer goed ex.
(totaal 2)