[911] [912] [913] [914] [915]
kavel: 913 verkocht € 50.00

[Utrecht en omgeving] Lot met kaarten en prenten 17e-19e eeuw

(1) Utrecht. Merian. Aanzicht, ca. 1650, kleur. (2) Utrecht. Loman, V.D. Weijer. Het stadhuis, litho, ca. 1860, kleur. (3) De kerk te Jutfaas. Tirion. Spilman, ca. 1750. (4) Kaartje Utrecht en omgeving tot Vianen. Ca. 1750, kleur; en 3 Kuiperkaartjes door Suringar van Utrecht, Bunnik en Jutphaas, ca. 1865, randkleuring. Alle ingelijst, verschillende technieken en formaten; in zeer goede staat.
(totaal 7)