[912] [913] [914] [915] [916]
kavel: 914 verkocht € 100.00

[Maastricht en omgeving] Lot met kaarten en prenten 18e en 19e eeuw

(1) Nieuwe en naauwkeurige kaart van de drie landen van Overmaaze. Valkenburg. Daalhem en 's Hertogenrade. Amsterdam, Isaak Tirion, 1739. (2) Maestricht, aanzichtje, 10,5 x 15 cm., 18e-eeuws. (3) De Vrijthof te Maastricht, 11 x 13,5 cm, 19e-eeuws. (4) Maastricht. Van den St. Pietersberg gezien. G.G. Lange, staalgravure, 13 x 20 cm., ca. 1860, zwart/wit; en twee Kuiperkaartjes door Suringar van Heer en Eijsden, 1866 en 1867. Alle ingelijst, meest in kleur, verschillende technieken en formaten; in zeer goede staat.
(totaal 6)