veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1000-1122 Strips
[1000] [1001] [1002] [1003]
kavel: 1001 verkocht € 160.00

Marten Toonder - Kappie

Kappie en de vreemde zeerovers. D.A.V.I.D., 1947. Oblong, 72 p. + Kappie en het Neveleiland, D.A.V.I.D., 1947. Oblong, 72 p.* Enkele roestvlekjes, verder redelijk goede exemplaren.
*Boekwerkje bestaat uit twee papiersoorten, iets wat in de naoorlogse jaren van papierschaarste niet ongewoon was.
(totaal 2)