veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1000-1122 Strips
[1011] [1012] [1013] [1014] [1015]
kavel: 1013 verkocht € 110.00

Divers jaren 50-60

De Onbekende Stille nrs. 16, 17, 18 (2x), 23 en 37. Redelijke ex. + Blake & Mortimer. Het Gele Teken. Lombard Collectie 1956. Met Kuifjepunt. Sleets ex. met duidelijke gebruikssporen - en 3 andere van Blake en Mortimer + 7x Kapitein Rob (waaronder 2 in matige staat) + Kapitän Rob und das Erdölgeheimnis - en 16 andere diverse strips uit de jaren 50-60. Toegevoegd: enkele strip-ansichten uit die jaren.
(totaal 34)