veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1200-1209 Originele strip- en boekillustraties
[1200] [1201] [1202] [1203] [1204]
kavel: 1202 verkocht € 120.00

Alfred Mazure (1914-1974)

Originele zwart-wit tekening in aquarel, ca. 1950. Gesign. r.o. 28,5 x 22 cm.