veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1350-1379 Erotica
[1355] [1356] [1357] [1358] [1359]
kavel: 1357 verkocht € 600.00

[Argentinië] Manuscript met erotische tekeningen

Manuscript van 27 los ingelegde erotische tekeningen met tekst (in potlood). Tekeningen in gemengde techniek, potlood en aquarel, jaren 30/40 uit de 20ste eeuw. Afm. elk 21 x 16,5 cm.
*Fraai getekend met onderwerpen als sm, pegging, cuckolding en checkers.