[1404] [1405] [1406] [1407] [1408]
kavel: 1406 verkocht € 70.00

[Java. Passar] Ets Poortenaar

Originele vroeg-20e-eeuwse ets op groot formaat. 49 x 63,5 cm., blad 56 x 75 cm. Jan Christiaan Poortenaar was tussen 1922 en 1924 o.a. werkzaam in Indonesië. Krachtige druk. Niet gesigneerd.