[1411] [1412] [1413] [1414] [1415]
kavel: 1413 verkocht € 650.00

Reisdagboekje geïllustreerd met tekeningen in diverse technieken,

school-tekenschriftje met 26 éénzijdig beschreven bladen, bladen gedateerd woensdag 30 april tot zaterdag 30 mei (ca. 1930), met (tegenover de tekst) 19 tekeningen vnl. in pen en gekleurd krijt (enkele in gouache), 3 kleinere illustraties in pen en gekleurd krijt in de tekst, 14 blanco bladen, oorspronkelijk omslag met etiket van G.C.T. van Dorp & Co. Semarang, Soerabaia, Bandoeng (omslag los).
Leuk dagboekje met zeer vlot opgezette, sterke tekeningen, wij konden de kunstenaar niet achterhalen. Misschien Robert Deppe, waarvan 7 foto's van gesigneerde en 1931 gedateerde tekeningen zijn toegevoegd aan het dagboekje. (totaal 8)