[1442] [1443] [1444] [1445] [1446]
kavel: 1444 verkocht € 190.00

Porselein

Lot met divers 18e- en 19e-eeuws Chinees porselein. Incl. kop en schotels en een Kangxi vaasje (beschadigingen).