[1446] [1447] [1448] [1449] [1450]
kavel: 1448 verkocht € 250.00

Bronzen koro Shi Sou

Bronzen koro, bolvormig lichaam met een met zilver ingelegde decoratieve band van landschapsmedaillons gescheiden door swastika's, cilindrische nek met rechtopstaande handgrepen, versierd met kleine met zilver ingelegde cirkelmotieven. Onderzijde gesigneerd Shi Sou. China, Qing-dynastie. Hoogte 10,5 cm.