[1441] [1442] [1443] [1444] [1445]
kavel: 1443 verkocht € 110.00

Dekselpotten

19e-eeuwse porseleinen capucijner pot met decor van draak met wolken. Hoogte 11,3 cm + 18e-eeuwse capucijner pot met floraal decor (haarlijn en schilfer). Hoogte 13 cm - en een potje zonder deksel.
(totaal 3)