[1444] [1445] [1446] [1447] [1448]
kavel: 1446 verkocht € 300.00

Kangxi schotel

Grote porseleinen schotel met asterdecoratie. Achterzijde gemerkt met Artemisa-blad in dubbele cirkel (kleine haarlijn). Diameter 35 cm.