[1440] [1441] [1442] [1443] [1444]
kavel: 1442 verkocht € 440.00

Zijde hanengevecht

Pendant, ingelijst achter passe-partout. 1 gesigneerd met zegelmerk en karakters. Beeld 45 x 45 cm.