veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1500-1550 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16de-19de eeuw
[1500] [1501] [1502]
kavel: 1500 € 200 - € 400

[Naar] Hendrik Kobell Jr. (1751-1779)

Zeeschepen en sloepen met militairen op de voorgrond. Gesigneerd in de aquarel Kobell 1774. Ingelijst achter glas, prentbeeld 22,5 x 37,5 cm. Lijst 38 x 52 cm.
Hendrik Kobell was leerling van de Tekenacademie Amsterdam, medewerker van Pieter Langendijk en werkzaam te Londen, Parijs, Overschie en Rotterdam. Hij schilderde voornamelijk zee- en riviergezichten.