veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1500-1550 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16de-19de eeuw
[1500] [1501] [1502] [1503] [1504]
kavel: 1502 verkocht € 80.00

Simon Fokke (1712-1784)

Afbeelding van het Zeiltogtje Hunner Doorluchtige en Koninklijke Hoogheden, Willem Prince van Oranje en Nassau (...) en Frederica Sophia Wilhelmina Prinsesse van Pruisen (...) gehouden op het IJ, (...) bij de terugkomst van Zaandam 31 May 1768. Uitgegeven door Johannes Smit tussen 1769 en 1773. Kopergravure met onderschrift. Gesigneerd in de tekst onder de prent. Prent incl. tekst 30 x 40 cm. Blad 46 x 58 cm. Plano met lichte middenvouw.