veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1500-1550 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16de-19de eeuw
[1506] [1507] [1508] [1509] [1510]
kavel: 1508 € 70 - € 140

Lot van 13 diverse prenten: (1) Franz Ertinger (1640-1710). (Mythologische scène).

Ets naar een tekening door Raymond Lafage (1656-1690), 31 x 45,5 cm., uitgegeven te Parijs door Jan van der Bruggen, ca. 1689.
(2) Simon Watts (2de helft 18de eeuw). "Antra Aetneae tonant. Virg. VIII. 419". Ets naar een tekening door Raymond Lafage, 1767, 30 x 44 cm., onder passe-partout; (3) "La sortie de l'école". Stippelgravure door Laindor de Toulouze naar T. Stothard, begin 19de eeuw, 27,5 x 32 cm. (scheurtjes en vouwen). En met nog 10 andere. (totaal 13)