veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1500-1550 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16de-19de eeuw
[1508] [1509] [1510] [1511] [1512]
kavel: 1510 verkocht € 70.00

[Paarden] Lot van 29 prenten,

op enkele na 19de-eeuws, incl. 3 (hand)gekleurde prenten, diverse formaten.
Bevat o.a.: (1) "Jument Meklembourgeoise avec son poulain". Litho, 33,5 x 40 cm., uitgegeven te Düsseldorf door Artz & Co., ca. 1850 (scheuren/ reparatie in benedenmarge; zeer zeldzaam); (2) "Chevaux de Cavalerie légère de Corlay (...) et du Morbihan". Handgekleurde en met gom gehoogde litho, 22 x 28 cm., uitgegeven te Parijs door Dusacq & Cie (enigszins gebruind; plaat 41 uit de serie "Lex chevaux Français"); (3) "The United Brigade advancing in parade order". Gekleurde litho door N. Ploszczynski naar F.W. Woodhouse, 28 x 39 cm. (defecten). En met nog 26 diverse andere, w.o. 5 (uitslaande) gegraveerde platen uit de Encyclopédie van Diderot en d'Alembert (ca. 1750), m.b.t. het gieten van ruiterstandbeelden. (totaal 29)