veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw
[1614] [1615] [1616]
kavel: 1614 € 500 - € 800

Willem Witjens (1884-1962)

Maroufle. Mediterraans landschap met rotspartij. Linksonder voluit gesigneerd en gedateerd 1959. 49 x 68 cm.