veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw
[1746] [1748] [1749]
kavel: 1749 verkocht € 160.00

[Jan Toorop] 4 stuks: (1) J. Th. Toorop 1858-1928. Uit het etswerk.

Amsterdam, Vorst & Tas, 1928, uitgegeven in 250 genummerde exemplaren (dit is nummer 217), letterdruk bifolium met titel, inhoudsopgave en inleiding, gevolgd door 7 omslagen met 7 genummerde reproducties naar etsen, los als uitgegeven in de oorspronkelijke linnen portfolio, folio (titel deels gebruind).
(2) Wendingen. Maandblad voor bouwen en sieren. Nummer 3 en 4 van de 9de serie (1928) gewijd aan werken in particulier bezit door Jan Toorop. Santpoort, C.A. Mees, 1928, 30 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk raffia-gebonden gelithografeerd omslag naar ontwerp van R.N. Roland Holst, groot 4to (goed exemplaar). En met nog 2 andere over dezelfde, beide gedrukt in 1000 exemplaren. (totaal 4)