veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw
[1652] [1653] [1654] [1655] [1656]
kavel: 1654 verkocht € 550.00

Behangstalenboek Paul Dumas

Collection Craqueles. Couleurs solides a la lumière. Folio (49 x 61 cm.) album, schroefgebonden, 1934. Met prijslijst aan versozijde voorplat. 40 p.
Paul Dumas ontwierp en produceerde in Montreuil vanaf 1906 zijn handbedrukte behangsels en stoffen. Zijn bedrijf was bloeiende in de jaren twintig en dertig. Waar de meeste behangfirma's overstapten naar productie voor de massa, koos Dumas voor samenwerking met kunstenaars als Paul Poiret en Raoul Dufy.