veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw
[1646] [1647] [1648] [1649] [1650]
kavel: 1648 verkocht € 440.00

Joan Miró (1893-1983). Litógrafo I-VI.

Michel Leiris e.a. Deel I, II en IV: Paris, Maeght, 1972-1981. Franstalige uitgave; V-VI: Paris, Maeght, 1992. Spaanstalige uitgave. 5 van 6 delen, groot 4to. Alle compleet met in totaal 27 originele kleurenlitho's van Miró, respectievelijk 11, 11 en 5 litho's. Elk deel tevens met oorspronkelijk lithografisch stofomslag door Miró.
Zowel litho's als boeken in goede staat. (totaal 5)