veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw
[1643] [1644] [1645] [1646] [1647]
kavel: 1645 verkocht € 240.00

Georges Braque

Braque Lithographe. Francis Ponge, Monte-Carlo Sauret, 1963. 183 (3) pp. Net exemplaar met origineel gelithografeerd omslag, gelithografeerd frontispice en titelvignet + Fernand Mourlot. Les affiches originales des Maîtres de l'école de Paris. Braque, Chagall, Dufy, Léger, Matisse, Miró, Picasso. André Sauret, 1959. 248 p. Gebonden met stofomslag, net exemplaar + G. Braque. Pierre Descargues & Francis Ponge with an appreciation by André Malraux. Abrams, 1971. Gebonden met omslag - toegevoegd: Minaux lithographe. 1948-1973. Introduction Fernand Mourlot. André Sauret, Monte-Carlo, 1974. 208 p. Gebonden met s.o. Incl. 6 litho's - en 1 andere.
(totaal 5)